top03h
stamp

ORTODONCJA

Nowy system Invisalign
Innowacyjne leczenie ortodontyczne

Chciałam wyprostować moje zęby więc wybór był oczywisty: Invisalign

ORTODONCJA BEZ APARATU STAŁEGO /galeria/

Invisalign jest przezroczystym aparatem prostującym zęby, dzięki któremu na Twojej twarzy zagości wymarzony piękny uśmiech. Wykorzystując zaawansowaną technologię obrazowania 3D, w metodzie Invisalign tworzony jest kompletny plan prostowania zębów, uwzględniający przesunięcie z początkowej do pożądanej pozycji na podstawie zaleceń Lekarza Invisalign. Następnie przygotowywany jest zestaw alignerów specjalnie dostosowanych do zębów konkretnego pacjenta, które stopniowo przesuwają zęby. Każdy aligner z kompletu nosi się przez około dwa tygodnie i wymienia się je na nowe, aż do uzyskania pożądanego ustawienia zębów. Plan leczenia metodą Invisalign jest przygotowywany przez Lekarza na podstawie indywidualnych potrzeb pacjenta. Już ponad 3 mln osób odkryło Invisalign.

TWOJA PEWNOŚĆ SIEBIE. TWÓJ WYGLĄD. TWOJE ŻYCIE.

Plan leczenia Invisalign stworzony właśnie dla ciebie. Przed opracowaniem planu leczenia wybrany przez ciebie Lekarz Invisalign wykona wycisk twoich zębów, aby sprawdzić, czy można będzie je wyprostować za pomocą systemu Invisalign. Po potwierdzeniu takiej możliwości zostanie opracowany szczegółowy plan leczenia z wykorzystaniem ClinCheck®, naszego narzędzia do tworzenia wirtualnego, trójwymiarowego projektu terapii. Oprogramowanie ClinCheck prezentuje sekwencję ruchów zębów, które następują w trakcie leczenia – dzięki temu jeszcze przed rozpoczęciem terapii możesz zobaczyć, jak powinny wyglądać twoje zęby na koniec leczenia.

UŚMIECH NA KAŻDYM KROKU

Po rozpoczęciu terapii Invisalign każdy zestaw wykonanych specjalnie dla ciebie alignerów należy nosić przez dwa tygodnie.
Wraz ze zmianą kolejnych kompletów alignerów twoje zęby rozpoczną swą podróż, by stopniowo, milimetr po milimetrze, przesunąć się na planowane ostateczne miejsce. W tym czasie niezbędne są wizyty kontrolne u Lekarza Invisalign, który będzie monitorować postęp leczenia i dbać o twój komfort w jego trakcie.

ZAPROJEKTOWANE POD TWÓJ STYL ŻYCIA

Czas trwania terapii jest różny dla każdego pacjenta i zależy od złożoności danego przypadku. Pamiętaj, aby w rozmowie
z Lekarzem Invisalign omówić twoją sytuację i cele, określić najlepszy sposób zastosowania Invisalign oraz uzgodnić plany.

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób dzięki Invisalign możesz zdobyć wymarzony piękny uśmiech, już dzisiaj umów się na konsultacje z Dr. Dmochowskim tel. 507100901
Czy chcesz mieć nowy, piękniejszy uśmiech? Zapraszamy !!!!! BODENT

Źródło: http://www.invisalign.pl/